WebMak

located in Skopje, Macedonia.

SBC&Subzy

Subzy е отворен на 15.08.2018 во Центар, Скопје. Идејата на Subzy e сам да си го креираш својот совршен Premium сендвич, кој ние најбрзо што можеме ќе ви го донесеме на вашата адреса. По долго истражување на пазарот установивме дека голем дел на Скопјани нема каде и што разновидно да јадат во утринските часови… Види проект

casa cubana

Каса Кубана егзистира долга низа на години, најпрво како “La Bodequita Del Medio”, а подоцна франшизата ја заменува со сопствен бренд “ Casa Cubana” . Во тој период гостуваат најпознатите изведувачи на кубанската музика! Имајки го во предвид ова направивме мени кое го отсликува карактерот на ресторанот и познатата кубанска кујна, а сето тоа прилагодено за сечиј вкус. Види проект

D.S.D Lindtech

Како компанијата се стреми да ги завршува своите обврски според светските стандарди, брзо, навремено и квалитетно. Постојано се надградува и ги следи светските новитети и стандарди кои подоцна преку обуки и признанија ги имплементира на нашиот пазар. Види проект

Mint kitchen & Bar

“Mint-kitchen & bar’’е ново урбано место во центарот на градот Крива Паланка, создадено за секојдневно уживање во вкусна храна, пријатен амбиент и одлична услуга. Уникатното ентериерско решение, богатото мени за сечиј вкус, брзата услуга на персоналот и позитивната енергија што ја пренесуваат на секој гостин, се само дел од нештата што ова место го прават совршено за расонување со прво утринско кафе,семејни ручеци, работни состаноци или пак за долги разговори со пријателите. Види проект

FIMASI

Да се купи или продаде дом е длабока емотивна одлука, а помошта при овој чин започнува со внимателно слушање … FIMASI како агенција за недвижности е целосно посветена на барањата на клиентите, строго следејки ги нивните потреби, специфики, визии и вкус. Пружената рака и задоволството на двете страни претставува императив на целиот тим…
Види проект

Reforma

Компаниите REFORMA Македонија се компании со ,,заедничко вложување” кои нудат продажба на делови за автомобили на македонскиот пазар и во регионот. Ние сме со долгогодишно искуство во автомобилскиот пазар. РЕФОРМА се официјални дистрибутери на брендовите споменати подолу, каде ние нудиме докажан квалитет и најдобри цени на пазарот. Види проект

Donut Bar

Визит картичките се картички со деловни информации за компанија или индивидуа. Тие се споделуваат за време на формални претставувања, како погодност и помагало за меморија. Визит-карта обично вклучува име на сопственикот, компанијата или деловната поврзаност (обично со лого) и информации за контакт, како што се улични адреси, телефонски број , број на факс, адреси за е-пошта и веб-страница.
Види проект

Jakov Mebel

Јаков Мебел се занимава со модерно производство и продажба на мебел. Нашиот престап кон вашите барања е секогаш искрен,сериозен и со квалитетна работа. Квалитетот,дизајнот и пристапните цени се наша предност кои секој купувач ќе ги препознае. Со купување на мебел од нас инвестирате во квалитет за вашиот живот. Види проект

staklo debi

Ние сме професионалци на кои може да се потпрете,да биде вашето еднократно решение и најдобриот избор за стакло поправка и замена на стакло, прозорци, врати, екрани, огледала,тушеви и многу повеќе.Кога реставрацијата на прозорецот не е најдобрата опција, нашата целосна услужна локација нуди највисок квалитет на производи за замена на стакла по пристојна и разбирлива цена. Види проект

makedonska poezija

Македонскиот јазик е нашата татковина
„Сѐ додека го чуваме, го негуваме, го вардиме, го гледаме јазикот наш македонски – ќе може да сметаме дека ја имаме и татковината.“ – Блаже Конески Види проект

Stadia

Ние сме професионалци на кои може да се потпрете,да биде вашето еднократно решение и најдобриот избор за стакло поправка и замена на стакло, прозорци, врати, екрани, огледала,тушеви и многу повеќе.Кога реставрацијата на прозорецот не е најдобрата опција, нашата целосна услужна локација нуди највисок квалитет на производи за замена на стакла по пристојна и разбирлива цена. Види проект

Kus KUs

Нашите класични уживања се прават секојдневно во домашни кујни, користејќи ги најдобрите состојки. Дојдете да не посетите за вкусно, слатко и пријателско искуство. Види проект

IN TRADE

Гранично Царинење (увоз) во временски период од 08:00-19:00h на увозен терминал Богородица. Гранично Царинењe(извоз) во временски период 00-24 h на граничен премин Богородица. Изработка на национална и меѓународна транзитна декларација на граничните премини Богородица и Стар Дојран. Види проект

Pizza gigo

Пицерија Гиго постои од 1989 година. Тоа доволно говори за нашиот квалитет. Тие сеуште што не ги пробале нашите пици нека повелат, нема да згрешат. Види проект

ARTIST SOLAR

Денес започнуваме нова приказна со Артист солар, место каде што се чувствуваме како дома. Место што сакаме да биде дома на сите души, чија есенција задира во светот што сакаме да ви го подариме, како парче од некоја научно-фантастична градина, извадена од филмовите на Кјубрик, украсена со мек, пастелен, но прецизен сонзибилитет, градина што е лесна и миризлива, ама функционална како архитектонско ремек-дело. Види проект

Euro Plastik KOMERC

  • Изработка и продажба на ПВЦ столарија (прозорци, врати, панели) од програмата на GEALAN.
  • Продажба на увезени германски ПВЦ прозорци.
  • Вградување на Roto Compact системи.
  • Види проект

DIZAJN PRO

Визит картичките се картички со деловни информации за компанија или индивидуа. Тие се споделуваат за време на формални претставувања, како погодност и помагало за меморија. Визит-карта обично вклучува име на сопственикот, компанијата или деловната поврзаност (обично со лого) и информации за контакт, како што се улични адреси, телефонски број , број на факс, адреси за е-пошта и веб-страница.
Види проект

Contact

Даниел Илиевски

Телефонски број: 077 895 280
daniel@webmak.mk

Дарко Ристиќ

Телефонски број: 076 841 590
ristik@webmak.mk

Главна подршка

support@webmak.mk

077895280